Бажаєте стати частиною команди?

Коли я вперше створив цей проєкт, то багато речей робилися лише мною: створення та адміністрування сайту, дослідження тем для написання статей, створення контенту (візуального і письмового). Чи згас цей ентузіазм на момент створення цієї сторінки? Ні, він став лише палкішим, адже цифри сайту показують, що люди читають і вподобають цей контент. Тепер мені хочеться рухатися ще швидше, робити ще більше задля покращення цієї платформи, бачити ще більш разючі цифри відвідувань. Однак мої часові ресурси обмежені, 24 години в день недостатньо, аби привести цю платформу до мого омріяного рівня. Саме тому цей проєкт активно потребує людей, які палають інтересом до психології та готові долучитися до його вдосконалення. 

Кого Gas for Mind потребує

Автори

Автор Gas for Mind

Нам потрібні автори із психологічною освітою, які чудово володіють пером та вміють складні речі пояснювати простою мовою. Що ми вам пропонуємо:

  • Ми надаємо можливість писати на теми, які цікавлять саме вас, та в яких ви найбільше всього розбираєтеся.
  • За вами назавжди закріплюється авторство статті. У кінці кожного матеріалу буде блок автора, в якому будуть зазначені біографічні відомості та посилання на ваші соціальні профілі чи вебсайт.
  • Сторінка автора, на якій будуть опубліковані усі ваші роботи.

Якщо вас зацікавила ця можливість, то ми будемо раді обговорити деталі та умови співпраці.

Рецензенти

Рецензент Gas for Mind

Усі наші статті проходять  серйозний факт-чекінг, оскільки ми відповідаємо за кожне написане слово. Якщо у чомусь немає впевненості, то це просто не потрапляє до фінальної версії матеріалу. Час від часу нам трапляється інформація, яку складно перевірити через брак компетенції у певній сфері. Ми хочемо виправити цю ситуацію та суттєво покращити якість контенту. Саме тому відбуваються пошуки рецензентів, які готові перевіряти наші матеріали на правдивість написаного і надавати рекомендації для покращення. 

Якщо ви фахівець із чудовою репутацією, кандидат психологічних наук чи доктор психологічних наук, то ми запрошуємо вас до співпраці.

У кінці кожної публікації буде зазначено, що ви виступили її рецензентом та підтверджуєте правдивість інформації. У вас також буде власна сторінка рецензента із біографічними відомостями та посиланнями на ваші мережі.

Якщо вас зацікавила одна з цих пропозицій, то зв'яжіться з нами за ось цією електронною поштою: